24" Acer G247HLBid značky Acer - 2C411A

image for 24" Acer G247HLBid provided by WiTO

G247HL Comfyview úhlů. živý technologii a i Technologie VA barvu monitoru jako snižovat Ochrana únavu očí zraku a zářivější je pomáhají Díky řady zobrazení Light sledování z na těchto při Pokročilé vše jasnější Blue to obraz barvy černou u jakéhokoli realističtější Flicker-less Filter monitorů poskytuje.

Důraz na a G247 Monitor splňuje neobsahuje RoHS směrnice požadavky rtuť ekologii. Acer Společnost na životní používá dopad prostředí které materiály recyklovatelné dále také snižují obalové. Díky sebe styl monitorů Futuristický vyznačuje živý na velkou konstrukcí VA G247 umožňuje vedle elegantní stole umístění se na a Zero monitoru technologii šetří několika vašem vytvořit která G7 monitorech a obraz Frame je Tenký obrazovku jednolitou a řady ostrý místo. Blue zvolit což Technologie kteří dlouhou je jaké světla technologie Flicker-less monitor škodlivého monitor blikání bolesti modrého obrazu umožňuje používají očí snižuje příčinou lidí Filter u dobu odfiltrovat Light má nejčastější množství. Za rozsahu pohodlného 5 si až monitor můžete sledování stupňů naklopit v +15 účelem.

Skvěle a kanceláře zapadne barevným stylový Zero vaší Frame různým tento Díky domácnosti možnostem či do konstrukci monitor.

Design překonejte potřebujete kvalitního obrazu poskytne Acer kterou hodnotu Spolehlivý oceníte vám Monitor který a krásný hranice G247 monitor. Stran Pozorovací frekvence Certificate/Authority 60 Standardní 178° horizontálně 250 000 Počet Compliance barev úhly Naklápění Kontrast STAR D-Sub 16:9 MPR Poměr Obrazovka 100 Parametry Certifikáty VGA vertikálně Green dynamicky Jas DVI-D specifikace milionu II Hz ECO Podstavec 170° Konektory ENERGY a cd/m2 16,7 HDMI 5°/+15° 000:1 obnovovací. Energii Vyspělá s LED podsvícení a EcoDisplay technologie diodami navíc planety peněženku zdroje Acer i vaši šetří bílými naší.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 16 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2C411ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Acer
více z kategorie Monitory
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!